Скарбничка виготовлена із кераміки та покрита флоком.
Розміри: висота - 16 см, довжина - 19 см, ширина - 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика виробу | Тварини |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



