Кашпо виготовлено з гіпса.
Розміри: висота - 20см, довжина - 33 см, діаметр горщика - 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 230 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Форма | Фігурна |
| Фактура | Рельєфна |
| Дренажні отвори | Немає |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




