Блюдо з червоної глини для сервірування столу.
Розміри: довжина 26 см, ширина - 17см, висота - 2,5 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DYTwZO-jEWH/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Глина |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



