Садова фігура "Черепаха велика" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 24см, довжина - 47см, ширина - 32см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTZqzsOjIKm/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 240 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 765 ₴






