Садова фігура "Равлик" виготовлена з кераміки.
ФІгура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Розміри: висота - 13см, довжина - 26см, ширина - 15см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTV-67NjFsr/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Кераміка |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴





