Курча виготовлено з кераміки.
Розміри; висота - 13см, довжина - 11см, ширина - 9см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTSEdThDKCK/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Кераміка |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





