Садова фігура "Змія гримуча" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Фігура добре переносить атмосферні явища, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 26см, довжина - 24см, ширина - 24см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DSZeqorDGOV/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 260 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴





