Фігура зроблена з пластика.
Виглядає настільки реалістично, що її можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18 см, довжина - 65см, ширина - 26см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTQVwkqjMfQ/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴






