Садова фігурка "Цуценя хаски" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 16 см, довжина - 13см, ширина - 10см
Товар в інстаграмі:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴





