Садові фігури виготовлені з пластика.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека малий №2 : висота лелеки з ногою - 50 см, висота лелеки - 25 см, довжина - 29 см, ширина - 12 см.
лелека малий: висота лелеки з ногами - 57 см, довжина - 33 см, ширина - 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 570 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴


