Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека середній №1: висота - 90см, довжина - 43см, ширина -18см
лелека маленький №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJj8wPMszyE/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 900 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 118 ₴


