Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека середній №2: висота - 70см, довжина - 37см, ширина -17см
лелека максі №3: висота - 90см, довжина - 41см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJc027Ds7hj/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 900 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 058 ₴


