Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека з прижатим клювом: висота - 90см, довжина - 37см, ширина -18см
лелека з тонкою шиєю: висота - 83см, довжина - 37см, ширина - 15см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJY-ocEspEv/?next=%2Frideonukraine%2F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 900 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 687 ₴


