Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека: висота - 70см, довжина - 42см, ширина -15см
лелека малий №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 700 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴


