Садова фігура "Янгол" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ.
Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14см, довжина - 15 см, ширина -14см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴






