Садова фігура "Собака французський бульдог" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 28см, довжина - 31см, ширина - 25см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKsFjzjMyiX/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 280 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴





