Дерев'яна рамка виготовлена з сосни. Розмір 50 х 70 см.
Рамка з подложкою з ДВП та петлею.
Можна замовити ваші розміри рамки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій, для картин |
| Матеріал багета | Дерево |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 50 см |
| Висота зображення | 70 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | екран не передбачено |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 50 см |
| Висота рамки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴






Відправка з 09 квітня 2026