Жаровня, форма для запікання, для приготування гарячих страв. Використовується в мікрохвильовій печі, духовці.
Розміри: висота - 7,5см, діаметр - 28см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLIdGPCMJ3O/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Handmade |
| Висота стінок | 7.5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Кришка | Немає |
| Індикатор нагрівання | Немає |
| Матеріал | Глина |
| Тип посуду | Жаровня |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Знімна ручка | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в духовці | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Зливний носик | Немає |
| Кришка з отвором для виходу пари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



