Садова фігура "Гуска в капелюсі" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносять спеку та холод.
Розміри: висота - 44 см, довжина - 24 см, ширина - 29 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG8mso8M3gY/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 440 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴






