Соляний світильник виготовлен з насипної солі. Вага 1.5 кг. Колір лампи - червоний.
Розміри: висота - 18 см, діаметр - 16 см, ширина - 8.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма світильника | Кругла |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Вага | 1500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴




