Садова фігура "Гном з полуницею" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 62 см, довжина - 33см, ширина - 30 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLIdDeQsQPX/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 620 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802 ₴







