Кошеня виготовлене з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферных явищ. Добре переносить спеку та холод.
Кошеня стане прикрасою вашого сада та дома.
Розміри: висота - 11 см, довжина -13см, ширина - 7 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLBMQUesM_N/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴





