Садова фігура "Панда" виготовлена з полістоуна.
Фігура виглядає настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Добре переносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 35см, довжина - 32см, ширина - 29см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK8TxMuIIqd/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 350 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴





