Квітник "Купідон" виготовлен з пластика.
Фігура стане гарною прикрасою сада та дома.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 55см, довжина - 30см, ширина - 30см.
Діаметр горщика - 30см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK57CDBI75b/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴







