Садовая фігура "Жабеня з відрами" виготовлена з пластика.
Фігура стане прикрасою вашого саду або подвір'я.
Відра можна використовувати, як кашпо для живих та штучних квітів.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 49см, довжина - 33см, ширина - 20см.
Внутрішній діаметр ведерця - 8см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK56pnBo3Bz/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 490 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴





