Садова фігура "Сови полярні" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 37см, довжина - 22см, ширина - 18см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK4CY9JsVD9/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 370 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





