Садова фігура "Мухомор з їжаками" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 31см, довжина - 16см, ширина - 15см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DHCGHCzs8D6/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Рослини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 310 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴





