Садова фігура "Антошка" виготовлена з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 47см, довжина - 22см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-Qrlz_MUOa/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 470 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴





