Садова фігура "Жабки закохані на лавочці" виготовлена з пластика, лавочка з деревини.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри жабок: висота - 45см, довжина - 29см, ширина - 16см.
Розміри лавочки: висота - 38см, довжина - 60см, ширина - 26см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK22cPgM8eX/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 450 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴





