Садова фігура "Білочка на гілці" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стане гарною прикрасою вашого сада та подвір'я.
Розміри: висота - 15см, довжина - 30см, ширина - 12см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK0HhdDswGE/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴





