Садова фігура "Цуценя біло-чорне" вигототовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14см, довжина - 11см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK0HeNisuxO/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴





