Садова фігура "Курочка чернушка" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її можно прийняти за живу.
Фігура добре переносить спеку та холод, атмосферні явища.
Розміри: висота - 27см, довжина - 24,5см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLBNARhswMG/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 270 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴




