Садова фігура виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Добре переносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 42см, довжина - 35см, ширина -19см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKxRGtxs94d/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 420 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴





