Садова фігура виконана з кераміки.
Розміри: висота - 28см, довжина - 40см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKxRDLnsQ53/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Комахи |
| Матеріал | Кераміка |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 280 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




