Садова фігура "Філін на гілці" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура добре переносить спеку та холод, добре переносить атмосферні явища.
Розміри: висота - 13см, довжина - 19см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-MFRXdoOYb/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴






