Садова фігура "Білка з клевером" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18 см, довжина -13 см, ширина - 17 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLYSvqosD_F/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,20 ₴




