Садова фігура "Щеня Дога" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота -30см, довжина - 18см, ширина - 23см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴





