Садова фігура "Їжак в гамаці" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Колір може відрізнятися від фото.
Размеры: высота - 18 см, длина - 30 см, ширина - 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴






