Садова фігура "Півень" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 53см, довжина - 41см, ширина - 19см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 530 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴





