Дошка обробна виготовлена з сухого дерева (карпатський бук). Можливо використання під декупаж. для роспису.
Розміри: довжина - 27,5см, ширина - 18см, товщина - 1,3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ручка | Є |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴



