Олень виготовлен з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Колір може відрізнятися від фото.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 56см, довжина - 100см, ширина - 23см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-L8QAIIV8r/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 560 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴




