Оленіха виготовлена з пластика.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 81см, довжина - 75см, ширина - 35 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9IEzVMJUK/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 810 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 931 ₴






