Тарілка декоративна виготовлена з червоної глини. Тарілка з об'ємним розписом. Ця тарілочка стане гарним подарунком та прикрасою в домі.
Розміри: діаметр - 17,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тарілки | кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Кріплення на стіну | Так |
| Діаметр тарілки | 175 мм |
| Довжина тарілки | 175 мм |
| Ширина тарілки | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Тарілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴




