Соляний світильник виготовлен з солі. Вага 3 кг. Колір лампи - зелений.
Розміри: висота - 18 см, діаметр - 17.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 г |
| Діаметр | 160 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴




