Садова фігура "Пара голубів в кільці" виготовлена з пластика.
Кільце підвішують в саду, на терасі, в альтанці. на балконі і т. д.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота голубів - 22 см, довжина голубів - 35см, ширина голубів - 16см, діаметр кільця - 38 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 380 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴



