Садова фігура "Єнот" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 36 см, ширина - 20см, довжина - 19см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9H6Lxs4F5/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 360 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴






