Садова фігура "Лебедиха" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 22 см, довжина -28 см, щирина - 19см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9GYvoMzc7/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴






