Кіт сіамський виготовлен з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18см, довжина - 33см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DH5QPk3ygQ0/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴




