Садова годівниця "Пташка на сосні" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 7,5см, довжина - 18см, ширина - 17см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQf6t6sIuU/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 75 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴


