Садова годівниця "Пташка на груші" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 15см, довжина - 13см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9FWBPsVAo/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Призначення | Для птахів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика вироби | Птахи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴




